Chup Chup
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» www.MuzicaDownload.net
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 2:22 am Scris de uploader_site

» Nyeuffe`s GFX
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 9:15 am Scris de Nyeuffe

» Spatiu
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 9:12 am Scris de Nyeuffe

» ohayo~nya ^e^
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 7:58 pm Scris de Nyeuffe

» Ce melodie asculti acum?
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 3:49 pm Scris de Anna Molly

» Ce carte citit in prezent ?
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 9:39 am Scris de Yuki Sou ~

» Cartea preferata
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 8:47 am Scris de Myu~ai

» Scriitorul Preferat
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 8:46 am Scris de Myu~ai

» Albatross18/Pangya
Ultima carte citita . - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 3:36 pm Scris de Byo.Shin

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 21, Sam Dec 08, 2007 8:48 pm

Ultima carte citita .

+15
-Marbell-
Miko.Sho
Hayuki
Myu~ai
Lonna
Dee Dee
pHeNo...
Akemi
Akate
Anna Molly
magicb
Dana
Yuki Sou ~
Rakina
Disaster
19 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ultima carte citita . - Pagina 2 Empty Re: Ultima carte citita .

Mesaj Scris de Melancholy Mar Iul 08, 2008 4:10 am

Ultima carte citita a fost primul volum din seria "Saga lui Darren Shan" de Darren Shan numit "Circul ororilor" ^^ A fost absolut bestiala cartea. Este vorba despre doi baieti, cei mai buni prieteni care se duc la un circ al ororilor. Ceea ce vad acolo este spectaculos. Insa intre ei si doi dintre performeri se leaga un destin inimaginabil. Altceva nu va zis ;) Oricum, merita citita cu siguranta cartea :)
Melancholy
Melancholy
20%
20%

feminin
Numarul mesajelor : 74
Varsta : 30
Localizare : ~sky of the heart~
Data de inscriere : 08/07/2008

http://blinksora.deviantart.com/

Sus In jos

Ultima carte citita . - Pagina 2 Empty Re: Ultima carte citita .

Mesaj Scris de -Marbell- Mar Iul 08, 2008 2:27 pm

De curand am terminat de citit "Adela" de Garabat Ibraileanu....
O poveste de dragoste cam ciuadata?...well...asa si asa....Autorul o cunostea pe Adela inca din copilarie si avea anumite sentimente ptr ea inca de pe atunci.....cand el a ajuns la varsta de 40 de ani sosise din armata O.O...iar ea era deja divortase o.o'.....Autorul o descrie fooooarte amanuntit,ai zice ca e obsedat de ea,prin felul cum ii face descrierea O__O'''....Intr-un final...Adela moare(nu zice motivul zice doar"Am impresia ca a murit" X_x)...iar el nu apuca sa-i spuna tot ce simte pentru ea...mda finalul nu a fost cum ma asteptam,adica unul fericit,but anywayzz a fost interesant ^___^
-Marbell-
-Marbell-
Evil Emotion
Evil Emotion

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 31
Localizare : Stich ins Glück
Data de inscriere : 12/12/2007

Character sheet
Personaj: LoLiTa

http://allura-shoujo.hi5.com

Sus In jos

Ultima carte citita . - Pagina 2 Empty Re: Ultima carte citita .

Mesaj Scris de XxEmO_SmiLexX Mier Iul 30, 2008 11:10 am

acum am terminta de citit " Mizerabilii " de Victor Hugo..nu cred ca a fost atat de interesanta dar am citit-o pentru ca am vrut sa vad si eu cum e cartea.
e cam greuta , dar ...It's over...NOW!
pfiu..
XxEmO_SmiLexX
XxEmO_SmiLexX
20%
20%

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 29
Data de inscriere : 29/07/2008

Character sheet
Personaj: Kaori

http://vodoo-toy.blogspot.com

Sus In jos

Ultima carte citita . - Pagina 2 Empty Re: Ultima carte citita .

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum