Chup Chup
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» www.MuzicaDownload.net
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 2:22 am Scris de uploader_site

» Nyeuffe`s GFX
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 9:15 am Scris de Nyeuffe

» Spatiu
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeVin Aug 08, 2008 9:12 am Scris de Nyeuffe

» ohayo~nya ^e^
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 7:58 pm Scris de Nyeuffe

» Ce melodie asculti acum?
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 3:49 pm Scris de Anna Molly

» Ce carte citit in prezent ?
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 9:39 am Scris de Yuki Sou ~

» Cartea preferata
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 8:47 am Scris de Myu~ai

» Scriitorul Preferat
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 8:46 am Scris de Myu~ai

» Albatross18/Pangya
Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 3:36 pm Scris de Byo.Shin

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 21, Sam Dec 08, 2007 8:48 pm

Rate the avy&sig of the user above

+24
ClaudiaAnime
Kanaya
Byo.Shin
Dana
Kudai
Anna Molly
funnyzzz
Jaqueline
Elly_M
Akemi
Lonna
Obsidian Butterfly
Darkmoon
-Marbell-
oaie_roz
Yuki Sou ~
Myu~ai
Alice
Rakina
the_only_the_best
Ebiru-chan
Dee Dee
Ayaka
Bakaneko
28 participan?i

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Joi Mar 27, 2008 10:32 pm

Semnature: Mie mi se pare ca fata aceea se teme foarte mult de ceva ...nu stiu de ce...probabil din cauza privirii pe care o are. Oricum imi place imaginea si background-ul, pare o imagine mai de toamna si ceva mai melcancolica. Imi plac foarte mult si versurile pe care le-ai pus...aaa @.@ fata are cercel un trandafir rosu @.@ 10
Avatar: Acelasi lucru ca si la semnatura...imi place foarte mult tipa, doar ca aici e ceva mai luminoasa poza si pare putin mai clare...oricum 10
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Bakaneko Joi Mar 27, 2008 11:34 pm

Sa vedem,Rikiya..
Avatar:Mie imi place mult poza plus k ador hell girl n.n si imi place borderul ala O.O' insa ce nu imi prea place este fontul acela. La 'Hell' puteai sa aplici un pattern si sa renunti la stroke-ul acela,poate ii dadeai un emboss mic si putin shadow sau glow si arata mai bine . Same thing for za 'R' .. Si poate mergea alta culoare . Compenseaza poza si personajul , dar acele texte care puteau fi facute si mai bune ocupa mult asa ca vei primi 8 .
Semnatura : Imi place acel gif cu Enma-san , dar cum spunea si Saiyuki, e obositor sa citesti ceva din el pentru k dispare si apare mult prea repede .. Daca puteai sa il aplici pe gif direct cu mai putina vizibilitate/capacitate , si cred ca mergea si alta culoare . Si textul e frumos .. flowers and mountain o.O' .. Cu indulgenta .. vei primi 7 .
Bakaneko
Bakaneko
Founder Admin
Founder Admin

feminin
Numarul mesajelor : 2097
Varsta : 28
Localizare : CoKe BoTTle
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Haruka

http://dandelle.vox.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Vin Mar 28, 2008 12:22 am

Ehe...Malice...ok lets see
Avatar: E putin cam mare si nu inteleg prea mult ce e pe acolo @.@ adica e mult prea incarcata sau incurcata si mergea un border, un efect ceva si G-ul >.< nu e prea clar...o sa-ti dau un 9
Semnatura: Ok, de la avatar pana la semnatura e drum lung @.@ Semnatura ta imi da impresia ca e un calendar de fiecare data cand o vad >.< Imi place foarte mult cum ti-a iesit, ce ai scris pe ea si fata aceea @.@ e oarba? de are ochii bandajati...oricum e foarte draguta si calitatea e foarte buna...deci aici meriti un 10 mare de tot ^^

Edit: Faza aia...e defapt un fel d film, care se numeste "The nightmare before christmas" si de acolo sunt si personajele ^^


Ultima editare efectuata de catre Rikiya in Vin Mar 28, 2008 1:03 pm, editata de 1 ori
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Bakaneko Vin Mar 28, 2008 12:42 am

^ pai am incercat sa evidentiez acel G ^^'..nu vroiam sa fie pe un fond negru simplu..
eh..revenind..It's that corpse bride?^_______________^
Avatar : Destul de original and that girls is cute n.n but tipic unui layer in indexed color are borderul prea constipat O.O' dar poza e kawaiio si vei primi 9
Semnatura:Nu inteleg care e faza cu 'I'm your nightmare before christmas' O_O""" and dimensiunile nu sunt rele desi daca il mai micsorai putin devenea avatar o.O' si "tipul" ala arata ca un shinigami.. o poza destul de originala desi e unpic cam weirdoh but you'll get a 9.
Bakaneko
Bakaneko
Founder Admin
Founder Admin

feminin
Numarul mesajelor : 2097
Varsta : 28
Localizare : CoKe BoTTle
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Haruka

http://dandelle.vox.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Yuki Sou ~ Lun Mar 31, 2008 7:30 pm

Sig : imi plac culorile mult @_@ si fontul acela pe care l-ai folosit la gretel *faints*
Uhm so O.o Mana arata kawaiio aici dar imi aminteste de Alice in Wonderland O_O'''' ( imaginatie stupida x.x ) imi place ce ai scris pe sig o___o'' and ish kawaiio ^-^ 9.50

Avi:Hm e cam simplu dar imi place mult desi nu l-ai mai schimbat de ceva timp O.o e alb-negru intr-un fel si imi place ff mult @_@ 10
Yuki Sou ~
Yuki Sou ~
Co-Administrator
Co-Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 32
Localizare : Infinite Gianism
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Deridovely

http://eclipse-project.1talk.net/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Lun Mar 31, 2008 9:29 pm

Semnatura: ^______^ sugoii ^______^Ok...in primul rand ador imaginea...cand o vad imi vine in cap chestia aia cu Music=Life @.@ e super draguta si culoarea si brush-urile...grozav. Ce ai scris pe acolo @.@ si faza cu visele @.@ deci 10 ^^

Avatar: E aceeasi fata, doar ca e schimbata putin culoarea...ce casti are @.@ si eu vreau....10 si aici ^^
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Bakaneko Lun Mar 31, 2008 9:50 pm

[^^]Well..sedinta aceea foto se numeste Mana in Ao Zukin (taramul albastru) si vrea sa para Alice in wonderland..so it's not just your imaginationXP...
Rikiya..
Avi:E destul de interesant insa nu vad ce legatura are acel 'Rose' pe el si dimensiunile sunt foarte 'holbabile'.Vei primi 8.
Sig:hm..eu nu am auzit de aceasta formatie dar tipul blond imi aminteste de Gaz de la Malice Mizer@.@..& era tobosarO_O""" revenind..imaginea e destul de buna dar nu imi prea place cum este incadrata in layer,dar nu cred k era necesar sa mentionezi numele formatiei pe sig ptr k arata k un banner sau cv de genul,o mica publicitateXD...vei primi 9.60
Bakaneko
Bakaneko
Founder Admin
Founder Admin

feminin
Numarul mesajelor : 2097
Varsta : 28
Localizare : CoKe BoTTle
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Haruka

http://dandelle.vox.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Lun Mar 31, 2008 9:58 pm

Off: Acel Rose de pe avatar >.<...well Rose e tipul ala blond...adica asa il cheama ^^
On: Avatar: Am mai zis o data parerea mea despre el, dar intre timp m-am mai obisnuit cu imaginea...so 9.70 ^^
Semnatura: God O______O ce dragut e Mana...e superba
imi place cum ti-a iesit si culoarea pe care ai folosit-o ^^. Faza cu " Gretel's Doll War " , daca asta e ordinea >.<, e chiar tare ^^ Si inca o data Mana arata superb...ca si o adevarata printesa.
So ... 10 ... ce altceva putea fi ^^
Gretel:gomen,nu stiam ca il cheama RoseXD..anyway,ordinea este "Gretel's Doll War",asa cum a fost si pana acum "Gretel's Tragic Cinderella" si cum vor mai fi "Gretel's Danse Macabre","Gretel's Autism Hypnotic",etcXD
Edit: No problem
:smile1: am modificat si ordinea...si abia astept sa le vad pe restul ^^
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Yuki Sou ~ Mier Apr 02, 2008 2:15 pm

^ buuhuhuh eu am vazut cateva @.@' XD

Avi:E cam prea simpla . . . puteai sa mai adaugi cate ceva but e Riny~chan asa ca primesti 1 punct pt asta so nota este 7 . . . gomen , but puteai si mai mult
Sig:Uhm . . . in primul si in primul rand era mai bine daca puneai niste bruhs-uri pe background acolo pentru ca arata mult prea simplu asa X_x' textul huu imi place XD drunk drunk XD , dar fontul nu prea X_X , anyway , agin Riny`chan so prinesti un punct pt asta ( chiar daca Riny e a mea XD ) 7
Yuki Sou ~
Yuki Sou ~
Co-Administrator
Co-Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 32
Localizare : Infinite Gianism
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Deridovely

http://eclipse-project.1talk.net/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Bakaneko Mier Apr 02, 2008 6:46 pm

Okasan-chan O_O"
Avy: huhu am si eu pozaa ^____^ imi place si tipa aceea e dulcica^^.Dar poate mergea mai bine si un P pe acolo ca sa fie mai autentic.Vei primi 10.
Siggy:E cumva aceeasi tipa?E draguta rau ^^ si imi place si cum se vede mai fade pe fundal.. si chestiutele acelea din spatele ei.Ca sa nu mai vorbesc de culori care sunt @.@ Anyway,nu te prea stiu eu pe tine o persoana asa de guguh a carui sig sa contina cuvantul 'Love' o.O'' Si nu prea inteleg ce scrie in poloneza aceea naitometoza O_O'''...dar sigul e facut bine si vei primi 10.
Bakaneko
Bakaneko
Founder Admin
Founder Admin

feminin
Numarul mesajelor : 2097
Varsta : 28
Localizare : CoKe BoTTle
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Haruka

http://dandelle.vox.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Mier Apr 02, 2008 10:31 pm

Ha @.@ Gretel @.@

Avatar: Exact la fel ca si ce am zis inainte ... 9.70

Semnatura: Buhuhu...e superba...la fel ca si celelalte doua pe care le-ai avut inainte...nu stiu daca fac parte din acelasi set.
Dar oricum e foarte draguta.
Parca ar fi o poza veche...si dupa vestimentatie...si dupa culori.
Acel "Mind" il putea face la fel ca si "Grace" ... dar asa alb ... nu stiu parca nu da prea bine >.<
Oricum 10, pentru ca imi place foarte mult.

Inca le astept si pe restul O___O
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Myu~ai Joi Apr 03, 2008 9:53 am

Guhuhu..dza eating sighi O__O

Soo...
Avatar:Destul de dragutz imi plac culorile .Persoanjul pare f happy mai ales k se holbeaza la o paine O______O"""""""" Totusi e incadrat bine...dar nu are border,si fontul ala nu prea merge -.-' asa k 9

Sig:Hmm...in primul rand e rooooz XD Dar nu am nimic cu el asa ca e bine ^^ Ceea ce nu-mi place e ca personajul pare decupat si lipit pe background si nu k face parte dn el.Apoi e fontul care e mult prea accentuat ca si grosime.Ar fi mers ceva mai subtire.Iar fontul de la nick...e prea mare..puteai sa te semnezi mai mic ^^' Si cam atat..cred k..iti dau 8.
Myu~ai
Myu~ai
Criminal Insanity
Criminal Insanity

feminin
Numarul mesajelor : 926
Varsta : 32
Localizare : ~Welcome to my mad doll party~
Data de inscriere : 10/12/2007

Character sheet
Personaj: Zekka

http://ichi-effect.forumz.ro/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Sam Apr 05, 2008 3:15 pm

Well^^:
Avatar: Ha...e rosu @.@ Si acolo sunt casti...si imi aminteste de muzica...si eu iubesc muzica...revenind, imi plac patratelele alea si culoarea si cum e realizat, dar e putin cam mare...in rest nu am ce comenta...10
Semnatura: Nu e putin prea imbracata tipa?? =)) Asa...imi place cum e incadrata si imi place ideea cu Study Break. Imi plac brush-urile pe care le-ai folosit. Si ce ai scris sub semnatura *___* And again, semnatura e rosie XD ^^ 10
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Bakaneko Dum Apr 06, 2008 2:35 pm

Rikiya
Avy:cute,desi nu e facut de tine me likes it.10
Siggy:well..borderul arata fain si imi place poza.Dar culoarea fontului nu se potriveste.8.50
Bakaneko
Bakaneko
Founder Admin
Founder Admin

feminin
Numarul mesajelor : 2097
Varsta : 28
Localizare : CoKe BoTTle
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Haruka

http://dandelle.vox.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Yuki Sou ~ Dum Apr 06, 2008 3:22 pm

Avi:Kaaaanaaaariaaaaaa *faints*
^^ Imi place mult imaginea pe care ai folosit-o si Kanaria arata atat de kawaiio acoolo ^_____^ 10
Sig:Kanaaariaaa agin ^_^ ( ea e mai cute decat Hina XDDD )
Cum spuneam imi place mult imaginea si imi place si fontul pe care l-ai folosit doar ca , cred ca mergea mai bn daca il puneai in alta parte O.O'
Imi place si ce ai scris sub sig si deasupra si se potriveste cu imaginea *_*
10

edit : am pus avi-ul ala chiar daca nu arata ora corecta doar pt ca imi place mult de tot *_* vreau ceasurile lui yomi O.O'
but anyway , eu sunt treaza la 3:40 XDDDD adorm doar pe la 4 sau 5 XDDDD
Btw , oridnea corecta a textului ar fii " In the end, in this world, my thoughts are running , But I can’t just forget it | In the colourless Scenery , I revive the colours"


Ultima editare efectuata de catre Phitropie in Dum Apr 06, 2008 4:30 pm, editata de 3 ori
Yuki Sou ~
Yuki Sou ~
Co-Administrator
Co-Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 32
Localizare : Infinite Gianism
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Deridovely

http://eclipse-project.1talk.net/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de -Marbell- Dum Apr 06, 2008 4:22 pm

Te-am prins @.@
Avi: 3:40...OMG....presupun ca la ora aia esti inca treaza @.@[stupid idea]...anywayzzz,me like it...dar parca ceasul nu arata tocmai ora asta,sau eu vad in ceata?...da a doua varianta e cea buna @.@...9.5o nu arata ora corecta >.<
Sig: trei avatare @.@...awww "in the end,in this world,my thoughts are running[...]/but i can't just forget it" i guess wah >.>
Ja ja me like it tho...1o
-Marbell-
-Marbell-
Evil Emotion
Evil Emotion

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 31
Localizare : Stich ins Glück
Data de inscriere : 12/12/2007

Character sheet
Personaj: LoLiTa

http://allura-shoujo.hi5.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Dum Apr 06, 2008 4:28 pm

Ha...Snow O___O

Avatar: Imi place mult imaginea si fontul cu care ai scris. Imi plac si brush-urile ^^ 10

Semnatura: Din nou imi place imaginea, dar background-ul nu se prea potriveste. Era mai dragut cel de la avatar. Imi place ideea cu "Memories Off", dar nu-mi place fontul. Nu ma pricep la franceza, daca pe franceza ai scris acolo >.< Anyway 9
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Bakaneko Dum Apr 06, 2008 4:44 pm

Sa vedem...Kiya-chan..
Avy:Tipa aceea e tare dulcica si imi place expresia ei confuza.Dimensiunile sunt bune iar fontul e pe cat de simplu pe atat mai bun.10.
Siggy:Same girl,right?..Trebuie sa recunosc a imi place mult de ea@.@si fluturele acela de pe umarul ei nu prea pare aceeasi grafica deci cred k e un brush o.O' dar ii sta f bine acolo si vei primi 10 ^^.
Bakaneko
Bakaneko
Founder Admin
Founder Admin

feminin
Numarul mesajelor : 2097
Varsta : 28
Localizare : CoKe BoTTle
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Haruka

http://dandelle.vox.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Yuki Sou ~ Dum Apr 13, 2008 3:21 pm

avi:buahahaha bang bang *____________________________* asta imi aminteste de deshu deshu X3 10
sig:humh...e un pic cam simplu sig-ul dar imi place mult cum ti-a iesit si imi plac si fonturile pe care le-ai folosit *____________* 10
Yuki Sou ~
Yuki Sou ~
Co-Administrator
Co-Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 32
Localizare : Infinite Gianism
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Deridovely

http://eclipse-project.1talk.net/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Mar Apr 22, 2008 6:50 pm

Wah...Phitro-chan ^^

Avatar: e foarte kawaii si simplu si mi se face foame de fiecare data cand il vad >.< oricum e foarte dragut ^^ 10

Semnatura: Imi plac foarte mult iconitele alea...sunt atat de kawaii ^^ desi nu prea inteleg ce ai scris pe acolo, oricum e kawaii si arata bine 10 ^^

Edit: Normal era " Die is Love ... Angel of Music"


Ultima editare efectuata de catre Byo.Shin in Mar Apr 22, 2008 8:04 pm, editata de 1 ori
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Yuki Sou ~ Joi Apr 24, 2008 4:30 pm

Okaaaaasaaaaaaaan xD

avi:misa -____-' but iti dau 3 puncte in plus pentru capsuna O_O' si imi plac mult efectele @.@ . . . uhm 8 xD
sig:chiar daca nici aici nu prea imi plce cine e in sig O.O' e facut ff bine si imi place mult ce scrie sub sig xD primesti 10 aici xD
Yuki Sou ~
Yuki Sou ~
Co-Administrator
Co-Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 32
Localizare : Infinite Gianism
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Deridovely

http://eclipse-project.1talk.net/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Byo.Shin Joi Apr 24, 2008 10:14 pm

Phitro-chan ^^

Avatar: E super kawaii si e foarte simplu, imi place foarte mult 10
Semnatura: ChuuChuu kawaii desu ^^ e superba, imi place foarte mult personajul acela. 3 avatare o.O' arata foarte bine, la ce ai scris... hm nu prea inteleg multe, dar presupun... in fine 10 XD
Byo.Shin
Byo.Shin
Rozen Moderator
Rozen Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1650
Varsta : 30
Localizare : Summer Memories
Data de inscriere : 01/02/2008

Character sheet
Personaj: Shin

http://ivory-irony.blogspot.com/

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de -Marbell- Vin Apr 25, 2008 7:09 pm

Me me me me yeee mee
Sooooo....
Avatarul:daaaaa,deci imi place ca ai folosit galbenul @.@[il prinde bine culoarea asta pe Billutz],imaginea cu el e una din preferatele mele[adica mai exact cele din concert >.>]...iar "schrei,bill"...yeah it`s awsome^^...10
Semnatura:imi place ca ai imortalizat mai mult mana si un pic din cap la avatar...si ca ai scris doar "schrei"...daca te si semnai era prea aglomerat,deci me like this one thoo^^...10:>
-Marbell-
-Marbell-
Evil Emotion
Evil Emotion

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 31
Localizare : Stich ins Glück
Data de inscriere : 12/12/2007

Character sheet
Personaj: LoLiTa

http://allura-shoujo.hi5.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Bakaneko Joi Mai 15, 2008 12:16 am

Wui Allu Allu , gotcha ! xDD
Avy : Desi dimensiunile nu-mi prea convin , and the image neither imi place cum e facut ^^ . 10
Siggy : Well same as I said about the avy. Desi Bill nu prea e diva o.O" (or he is a dragqueen & I didn't know o.O ) ... dar imi place ca e alb negru si imi plac fonturile ^^ 10.
Bakaneko
Bakaneko
Founder Admin
Founder Admin

feminin
Numarul mesajelor : 2097
Varsta : 28
Localizare : CoKe BoTTle
Data de inscriere : 08/12/2007

Character sheet
Personaj: Haruka

http://dandelle.vox.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de -Marbell- Joi Mai 15, 2008 7:14 pm

WELL...BILL ish a DIVA....NO MATTER WHAT!!! >.>
Sig:imi place coloare folosita @.@...em...bro&sis...wow...no idea @.@,anywayzzz like it-->10
Av:I like biiig av`s:>...well...is good..but...where ish the sis O.o?..iar imi place culoarea @.@-->10
-Marbell-
-Marbell-
Evil Emotion
Evil Emotion

feminin
Numarul mesajelor : 931
Varsta : 31
Localizare : Stich ins Glück
Data de inscriere : 12/12/2007

Character sheet
Personaj: LoLiTa

http://allura-shoujo.hi5.com

Sus In jos

Rate the avy&sig of the user above - Pagina 6 Empty Re: Rate the avy&sig of the user above

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum